1xbet
10 Aralık 2018 05:23:52
GERÇEK İNSANLARLA İNGİLİZCE KONUŞ - 23.08.2016 10:04
GERÇEK İNSANLARLA İNGİLİZCE  KONUŞ
GERÇEK İNSANLARLA İNGİLİZCE KONUŞ

Dil iletişim kurmak için değil de nedir? Tabii, sosyal medya ve Whatsapp gibi uygulamalar saolsun, artık ağzımızı açmadan iletişim kurma konusunda uzmanlaştık! Unutma ki yabancı bir dili konuşmak, okumak veya yazmaktan çok daha akılda kalıcı. Birçok kişinin “İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum” dediğini sen de duymuşsundur! İngilizce öğrenmeye çalışan birçok kişi diyalog kurmayı gözünde büyüterek büyük bir fobi haline getiriyor. Lütfen sen de bunu yapma! Bunun yerine, anadili İngilizce olan birini bulup onunla biraz sohbet edebilir, bir kursa yazılabilir veya online İngilizce eğitimi alabilirsin.

Aldığımız ingilizce eğitimi gramer, okuma,yazmaya dayanıyorsa konuşulanı anlayamayız.

Filmlerde ve TV.de kullanılan orijinal İngilizce ile öğrendiğimiz ve öğretilen İngilizce'nin uzaktan yakından ilgisi yok.

Dili yaşayarak,konuşarak öğrenmek önemli.

Konuşulan ingilizce ile kitap ingilizcesi farklı.

Nasılsın yerine "nörün?,Napan? diye konuşsak türkçeyi yeni öğrenen birisi anlamaz tabii.

İngilizce dinleme ve konuşmaları arttırmak şart.

 

Okullarda ve kurslarda verilen ingilizce standart kalıplara ve zamanları öğretmeye dayalıdır. Verilen örnekler sosyal hayatta kullanıan örnekler değildir.

PREMIUM English yani  en son dil araştırmalarına göre hazırlanlanmıştır. Diğer "uykuda İngilizce" adı altında satılan setlerle ilgimiz yoktur. Bu setleri ile ister gece ister gündüz çalışmaları yaparak İngilizce öğrenilir. 3 seans halinde çalışma öneriyoruz. 1.Gece yatmadan 2.Sabah kalkınca (gece uykuda dinleme istenirse yapılabilir) 3. öğle arası herhangi bir saatte olmak üzere. Kartlar 30 ve 60 dersten oluşuyor.Her dersin ses dosyası vardır. Hem dinleme,hem karttan okuma, hem de boşluklarda sesli tekrarlamalar yaparak günde 20 kelime,20 cümle 3 seansta 4-5 saat çalışma yapılırsa öğrenilir. Bundan daha az bir çalışmanın kurslar veya okullarda olduğu gibi etkisi olmaz ve unutulur. 

HER KONUDA BENİ ARAYABİLİRSİNİZ: 

 

CEP:0538 855 62 66522 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 86
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361596
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle