1xbet
10 Aralık 2018 03:44:47
İNGİLİZCEYİ KOLAY YOLDAN ÖĞRENMEK MÜMKÜN MÜ? - 16.05.2016 09:12
İNGİLİZCEYİ KOLAY YOLDAN ÖĞRENMEK MÜMKÜN MÜ?
KOLAY YOLDAN İNGİLİZCE

İngilizceyi daha az maliyetle ve daha özgür bir şekilde öğrenmek ister misiniz? O zaman online İngilizce eğitimleri tam size göre bir tercih olacaktır. Tüm seçeneklerden çok daha ucuzdur. Zaman olarak hiçbir kısıtlamanız olmayacaktır. Yer ve mekan farkınız bulunmayacaktır. Her yerden ve 7/24 derslere katılabileceksiniz. Oturduğunuz yerden, seyehat halinde, tatilde veya iş yerinizde dilediğiniz zaman sisteme giriş yapabilecek ve derslere katılabileceksiniz. Genel olarak, ingilizcede belli hatalar yapılmaktadır. İnsanların sesli öğrenme konusuna önem vermesi gerekir. Bazı şeyleri anlatmak isteyebilirsiniz. Ancak, yanlış yapılan telaffuzlarda karşınızdakinin sizi anlaması çok zor olacaktır. Be nedenlede bu konulara dikkat etmek gerekir. Belli teorik bilgilerle sağlam bir lat yapı oluşturulması önemlidir. İlk aşamada bu önceliklidir. Daha sonraki süreçlerde ezberden uzaklaşmak ve bolca pratik yapılması iyi olacaktır. Yapılan çalışmalar sonucu yazabilir, okuyabilir ve başkalarını anlayabilirsiniz. Ancak, ezbere dayalı yapılan çalışmaların sonucunda konuşabilme ve başkalarına derdini anlatabilme noktasında çok ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, süreci çok iyi değerlendirmek gerekir. Dilinizi konuşmaya, kulağınızı da dinlemeye adapte etmeniz gerekir. Bunları çok sık tekrarlar yaparak yapmalısınız. Kısa zaman sonunda şunu net bir şekilde göreceksiniz. Pratiğe dayalı yapılan tüm çalışmalar size çok daha fazla katkı sağlayacaktır.

 

Yapılan bir araştırmaya göre; “Öğrenmenin yüzde 20''si bilinçli bir şekilde okul, kitap, öğretmen yoluyla gerçekleşirken, yüzde 80''i farkında olmadan yapılan bilinçdışı kayıtlar ile gerçekleşir.” Ana dilimizi de biz bu şekilde öğreniriz. Beynimiz, biz farkında olmadan ana dilimizi, konuştuğumuz ortamda milyonlarca işitsel ve görsel veriyi kaydeder. İnsan sesleri ve onlar ile ilintili renk, koku, duyguların hepsi birlikte biz farkında olmadan kaydedilmektedir. Beyin bu veriler üzerinde "aynı"," farklı", "...öyleyse…’ mantığını kullanarak duyduğu seslerden oluşan sistemi, yani dilin şifresini çözer. Bir süre sonra öncelikle bize söylenenleri anlamaya, sonra da konuşmaya başlarız.

Kelimeden cümleye giden bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan parrot dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 

 

www.parrotenglish.net
895 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 24
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361534
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle