1xbet
10 Aralık 2018 05:05:24
KOLAY VE HIZLI İNGİLİZCE NASIL ÖĞRENEBİLİRİM? - 16.05.2016 09:05
KOLAY VE HIZLI İNGİLİZCE NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?
KOLAY İNGİZCENİN YOLU

İngilizce öğrenmek günümüzde oldukça kolaydır. İngilizce uluslararası bir dil olduğu için dünyanın her yerinde kabul görmüş ve geçerli olan bir dildir. İngilizce hem kolay dil telaffuzları hem de kolay öğrenimi ile gerçekten çok pratik bir dildir. Hiç İngilizce bilmeyen bir kişi bile birkaç ay içerisinde ana dili gibi İngilizceyi konuşabilir.

İngilizce öğrenmek ne kadar olsa da çok masraflı bir hale dönüşebiliyor. Kurslar hem sıkıcı hem de oldukça pahalı mekânlara dönüşebiliyorlar. Ucuz kurslar ise bazen kaliteli bir İngilizce öğrenmenizi sağlamayabilir. Bugün sizler için harika bir fikrimiz olacak: İngilizce öğrenme kartları.

İngilizce öğrenim kartları, cep telefonunuz sayesinde İngilizceyi istediğiniz her yerde kolayca ve hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. İster evinizde, ister ofisinizde nerde olursanız olun İngilizce eğitim kartları sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Kurslara gitmek istemeyen ve ağır faturalar ödemek istemeyenler için bu set çok faydalı ve yararlıdır. İngilizceyi kendi evinizde veya istediğiniz her yerde kolayca öğrenmeyi sağlayan bu set hem ucuz hem de çoğu kursların ders kalitesinden daha kalitelidir. Sizlerde bu set sayesinde master seviyesine kadar İngilizce öğrenebilir ve dilinizi geliştirerek dünyanın her yerinde hiç zorluk çekmeden dolaşabilirsiniz.

Kelimeden cümleye giden bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 

 
715 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 77
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361587
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle