1xbet
10 Aralık 2018 04:49:33
İNGİLİZCE PRATİK YAPMA YOLLARI NELERDİR? - 09.05.2016 12:26
İNGİLİZCE PRATİK YAPMA YOLLARI NELERDİR?
İngilizce Pratik Yapmanın Yolları

Soru cevap yöntemi ile otomatik olarak İngilizce konuşma refleksi oluşmasını sağlayan çok faydalı bir yöntem olacaktır. Mini hikâye dersleri sayesinde İngilizce konuşma pratiği yapmanız için kullanabileceğiniz en iyi derslerdendir. İşin cezbedici yanı ise derslerimizde kullanılan bu teknikleri düşünmenize gerek kalmamaktadır. Veya bunları uygulamak için ayrı bir çaba harcamanıza da gerek kalmıyor. Sizin yapmanız geren rahat olup mini hikâye derslerimizi dinlemenizden yöne olacaktır. Günümüzde son zamanlarda neden İngilizce konuşamıyorum sorusunun cevabı ise gelişen ülkemiz koşullarının gerektirdiği unsurlardandır. Zaman geçtikçe daha fazla insanın birbirleriyle iletişim kurmak için ortak bir yol olarak İngilizceyi kullanması en büyük rolü internet ve gelişen küresel ekonomiye borçluyuz. Şirketlerin birçoğunda artık kendi dillerinden çok İngilizce konuşan insanları tercih etmeleri artık kaçınılmaz hale dönüşmüştür. Tam bu sırada İngilizce devreye girmektedir. Günümüzde artık resmi olarak İngilizce uluslararası bir dil olarak görülmektedir. Yeni şeyleri öğrenmek oldukça ki zordur, İngilizce öğrenmek de bu şekilde zorlukları olacaktır. Bunların yanı sıra içinde bulunulan konumu daha kolay hale getirecek yollar bulunmaktadır. İngilizce öğrenmek sabır ve zaman istemektedir asla aceleye gelmemesi gerekiyor. Öğrenirken kendinizi sakin tutmaya çalışın ve öğrenmenin keyfini çıkartmaya bakın. Başlangıçta ihtiyacınız olacak en önemli unsur iyi bir kelime bilgisinin olmasıdır. İngilizce konuşulmadan veya kullana bileceğiniz bir kelime olmadan İngilizce öğrenilmemektedir. Öğrenmeye güçlü bir temel ile başlamanız gerekiyor. Kelime dağarcığınızın yavaşça ve günden güne geliştiğini gözlemlersiniz. İngilizceyi vücudunuzdan bir uzuv olarak görmeniz gerekmektedir.
İngilizce günlük yaşantınızın bir unsuru haline gelmesi gerekiyor. Günlük çalışmanız oldukça çok önemli unsurdur. Yanlış yapacağım konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü ne kadar yanlış yaparsanız o kadar fazla şeyler öğreniyor olursunuz. Örneğin bisiklet sürmeyi yeni öğrenmek gibi düşseniz dahi tekrar bisikleti alıp sürmeye devam edersiniz tıpkı bunun gibi İngilizce ’den dene olursa olsun başladığınız yola devam etmeniz gerekmektedir. İngilizce öğrenmeye çalışan kişilerin, bu öğrenme süresinde en zayıf ve eksik kaldıkları noktalardan ilki dilin akıcı ve kolay bir şekilde kullanılmamasıdır. İngilizce pratik yapma ve pratik ingilizce cümleler kurmak ve bunlara çalışmanız oldukça önemlidir. Çevrenizde bulunan bireylere anlatmak istediklerinizi kolaylıkla anlatmak veya onun söylediklerini de kolaylıkla anlayabilmek dilin etkin kullanıldığının ispatıdır.Dili akıcı kullanmanızı sağlayacak en etkin yöntem dinleme yapmanızdır.

Kelimeden cümleye giden bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan Premium dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 895 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 70
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361580
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle