1xbet
10 Aralık 2018 05:11:40
DAHA AKICI BİR İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? - 09.05.2016 12:20
DAHA AKICI BİR İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?
Daha iyi İngilizce konuşmak ister misiniz?

Belki de daha iyi bir işe sahip olmak için ihtiyacınız olan daha iyi İngilizce yetenekleridir. Belki de İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak ya da çalışmak istiyorsunuz. Belki de uluslararası iş yapmak için İngilizce konuşmanız gerekli.
Diğerlerinin sizi anlayabilmesi için İngilizce konuşabilmeniz gerekli. Çoğu durumda bir işe girebilmek, akademik programlara katılabilmek ya da kendi işinizi kurabilmek amacıyla uzun süreli giriş yapabilmeniz için TOEIC, TOEFL, IELTS gibi sınavlarda başarılı olmanız gerekecektir. Bu sınavların tümünün bir konuşma testi bileşeni mevcuttur. Fakat bu testleri geçebilmek amacıyla konuşma yeteneğinizi arttırmak için gerçek İngilizce pratik yapmanız gereklidir. Biliyoruz ki bu konuda size yardımcı olabilecek yeterli sayıda İngilizce öğretmeni bulunmamakta bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz İngilizce pratiğini telefonunuzdan yapabilmenize olanak sağlayan esnek bir mobil eğitim çözümü geliştirdik!
Kelimeden cümleye giden bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan 
Premium dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 619 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 83
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361593
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle