1xbet
10 Aralık 2018 04:56:14
İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTİYORSANIZ - 09.05.2016 12:08
İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTİYORSANIZ
İngilizce konuşmak istiyorsanız


İngilizce konuşmak istiyorsanız.....ingilizce konuşmak zor değil


İngilizce konuşmak isteyenler, kursa gidip hala konuşamayanlar ve özel ders alıp faydasını görmeyen kişilerin dikkatli okumalarını tavsiye ederim.

Bu yazıyı okuyan bir çok kişi gibi, ingilizce öğrenmek istiyorsunuz ya da ingilizce öğrenmek için bir kursa, dersaneye gittiniz ya da özel ders almaya aldınız. İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara vereceğim öneriler, zaman ve para kaybetmenizi önleyecektir.

Şunu bir kere bir kenara yazın. Türkiye'dedil eğitimi %90 kandırmacadır. Hayal dünyasıdır. Realite ile uzaktan yakından alakası yoktur. İngilizce dil kursunun önünden geçerken, sizi davet eden kişilere dikkat edin. Neler neler vaad ediyorlar. Görüşmeye alıyorlar sizi . 3 kur alırsanız, süper ingilizce konuşursunuz gibi geyikler...Bu ilgi alaka siz parayı ödeyene kadardır. Sonra sizinle pek ilgilenen olmaz. Bir de 3 kur satıyorlar, 3 kur da ücretsiz diye . Bir kur sonra sınıfta kimsenin kalmayacağını bildikleri için rahatça vaadde bulunuyorlar.


İngilizce öğretimi, hayal dünyasında gezdirmeye benzer dedik ya. Bir örnek daha verelim. Özel ders almak isteyen arkadaşlara önerimiz olsun. İngilizce konuşmak istiyorsanız, nasıl bir eğitime ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir. Siz ingilizce konuşmak istiyorsanız, size çok fazla gramer gerekli değidir. Eğer hocanız size gereksiz gramer yüklemesi yapıyorsa, bunun gerekli olup olmadığını sorun. Sizin için gerekli olan, cümle kuruluşunu öğrenmek ve bol pratik yapmaktır.


Kelimeden cümleye giden bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan premium dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 


581 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 72
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361582
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle