1xbet
10 Aralık 2018 04:44:51
VİDEO İLE İNGİLİZCE ÖĞRENME - 09.05.2016 11:31
VİDEO İLE İNGİLİZCE ÖĞRENME
İNGİLİZCE VİDEO KAYNAĞI

İngilizce video dersleri izlemek, hem İngilizce gramer bilginizi geliştirmenize, yeni İngilizce kelimeler öğrenmenize yardımcı olur. Hem de izlediğiniz videolar İngilizce olduğu için, dinleme alıştırması yapmanıza fırsat verir. Bununla birlikte bu sitede; etkili, hızlı ve kolay İngilizce öğrenme tekniklerini de keşfedeceksiniz: Böylece zorlu ve uzun soluklu bir maraton olan dil eğitimi sürecinizde zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz.

İnsanların gerek maddi durumlarının yetersiz olmasından dolayı gerekse dil okullarına gidecek zamanlarının olmamasından dolayı, dil eğitimlerini alamazlar. Bunun bilincinde olan Parrot video derslerinin  hazırlamış olduğu videoları, ders programları, örnekleri sayesinde; bireylere evde, işte, bulunan her ortamda ve her şartta İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyor ve dünya standartlarında dil öğrenmeyi garantiliyor.

Modern dil eğitimini amaçlayan ve her çocuğa, gence, yaşlıya dil öğrenme hakkını tanıyarak, muazzam bir sistem ışığında ders veren sitenin güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış olup, günden güne adını duyurmayı başarmaktadır. İnsanların yaşları, eğitim seviyeleri ve ihtiyaç duydukları ülkelerdeki İngilizce dil eğitim programlarını sunan bu site, her bireye İngilizce öğretmeyi garantilemiştir. Ayrıntılı bilgi edinmek, etkili ve pratik İngilizce öğrenme tekniklerini keşfetmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kelimeden cümleye giden, gramer gerektirmeyen bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan premium dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 

 592 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 65
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361575
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle