1xbet
10 Aralık 2018 03:44:57
HIZLI VE PRATİK İNGİLİZCE NASIL ÖĞRENİLİR? - 09.05.2016 11:16
HIZLI VE PRATİK İNGİLİZCE NASIL ÖĞRENİLİR?
Hızlı ve Pratik İngilizce ve Doğal Öğrenme Yöntemi

 Hızlı ve Pratik İngilizce ve  Doğal Öğrenme Yöntemi

 Pratik ingilizce öğrenme yöntemleri gün geçtikçe internette karşımıza sürekli çıkıyor. Peki pratik ingilizce diye tabir ettiğimiz bu olay gerçekten de mümkün müdür ? Sonuçta ilk okul dördüncü sınıftan beri ingilizce alan bir nesiliz ve ingilizce kelimeleri dahi ayırt edemeyenlerimiz mevcut. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu durum mevcut. Şayet güvenilir ve tecrübeli bir kaynaktan yardım almanız çok önemli. Hızlı ingilizce adı altında size binlerce kelime ezberleten sistemler veya dil bilgisi kurallarını düz bir anlatım ile size sunan kitaplar bu işin istismarcıları olarak görülüyor.

   Bu durumda yapılması gerekenler çok basittir. İyi bir araştırma ve zaman ayırma.İngilizce öğrenmek zaman ayırarak başarabileceğiniz bir dildir. Bunun için internette dolanan sistemlerden çok, doğal öğrenme yöntemini kullanan sistemlerden yararlanmakta fayda var. Nejatalperen.com sitesi nejat hoca olarak bilinen eğitimcimizin kendi web sitesidir ve yılların verdiği tecrübe ile insanlara ingilizce öğretme konusunda yardımcı olmanın çabası içerisindedir. Doğal öğrenme yöntemi olarak belirttiğimiz sistemi video setleri hazırlayarak ile destekleyip kelime kartları ile eğlenceli bir hale getiren nejat hoca bu işte uzun yıllardan beri varlığı kabul edilen ve güvenilirliği referansları ile belgelenen bir eğitimcidir. Bu durumda tecrübeli ve güvenilir olduğuna kanaat getirdiğimiz bir eğitimciden nasıl faydalanmamız gerekiyor. Bu konuda özellikle ülke çapında ün yapmış eğitim setleri ile tanınan bir hoca ile iletişime geçemiz çok zor olmuyor. Kendi yazdığı onlarca kitapların da içinde bulunduğu Parrot English setleri adıyla  sunulan kartlar, videolu ders anlatımlar ile destekleniyor ve  doğal öğrenme yöntemi konusunda bize çok yardımcı oluyor.


   Hızlı ingilizce öğrenmenin bazı kuralları vardır. Bunlardan ilki elinize ne geçiyorsa okumaktır. Bu durumda ingilizce setlerden aldığımız ve seviyemize göre ayarlanan metinleri okumak hem bu süreci hızlandırır hem de daha kaliteli bir öğrenme süreci sunar. Yds gibi önemli sınavlara girmede mutlaka başvurmamız gereken bu setler amacınıza göre değişim gösteriyor. Daha fazla video anlatım dersleri ve deneme testleri gibi seçenekleri ile sınavlarda daha başarılı olmanız sağlanıyor. 

Kelimeden cümleye giden, gramer gerektirmeyen bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan Premium dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 432 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 27
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361537
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle