1xbet
10 Aralık 2018 05:24:45
RADYO DINLEYEREK İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRSİN - 08.05.2016 10:16
RADYO DINLEYEREK İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRSİN
Radyo Dinleyerek İngilizce Öğrenmek
Radyo Dinleyerek İngilizce Öğrenmek

Yabancı dil öğrenirken pratik yapmanın ne kadar önemli olduğunu her yazımda dile getiriyorum. Pratik yapmak deyince genellikle o dili birisi ile konuşmak anlaşılsa da, aslında pratik yapmanın birçok yolu var. Dinleyerek ve okuyarak da pekala pratik yapılabilir.

Bu yazının amacı sana dinleyerek pratik yapabileceğin bir aracı tanıtmak. Radyo! Internetin ve akıllı telefonların gelişimi ile, dünyanın birçok yerindeki radyo istasyonlarını dinlemek artık çok kolay. Tunein adlı aplikasyonu telefonuna indirerek, ya da senin için yazıya eklediğim linklere tıklayarak, sözünü ettiğim radyo kanallarına ulaşman çok kolay!

 

Kelimeden cümleye giden bir mantıkla İngilizceyi  dudak-kulak ve beyin üçgeniyle bilgiyi hafızaya aktarabilen tek doğal yöntem olan dil kartlarıyla bu çalışmayı hem kolay ve hem de zevkli şekilde yapabilirsiniz. Tüm konuşmalar kartlarda resimlendirilmiş ve renklendirilmiştir. Her sette 120 farklı pratik konuşma diyalogları verilmiştir. Üstelik video ve ses desteğiyle cep telefonunuzu kullanmanız yeterli. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendi kendinize İngilizce çalışabilir, hem telafuzunuzu hem de güveninizi yenileyebilirsiniz. 
924 defa okundu.
Haber Yorumları
Habere yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.
Kategoriden Haberler
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
62%
Güzel
12%
İyi
5%
İdare Eder
3%
Kötü
14%
Online : 1
Bugün Tekil : 1
Bugün Çoğul : 87
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 140
Toplam Tekil : 47564
Toplam Çoğul : 361597
IP : 93.89.225.254
  • Anasayfam yap
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Sitene Ekle